Kinematografas

Ilgai ar įdomiai?

Posted on

Laikas – kai laukiame slenka ilgai, kai kažkuo mėgaujamės prabėga it akimirka. Vestuvėms pradedama ruoštis prieš, daugiau ar mažiau, metus. Tai ilgas laiko tarpas, kurį saugu pasilikti, tam, kad viską susiplanuotume ir užsisakytume tai, ko norime. Laikas svarbus ir renkantis vestuvių filmą, daugeliui jaunųjų pirmoji, greičiausiai, mintis – daugiau yra geriau, valandą, o gal ir visas dvi filmo, kad nebūtų praleista nei viena šventės akimirka? Bet ar tikrai, tai kas yra didesnis, ilgesnis, masiškesnis, yra tai kas yra geriau? Apie tai – šiame straipsnyje.

Laikas

(daugiau…)

Kinematografas

3 priežastys, kodėl jūsų vestuvių biudžete turėtų būti eilutė kinematografui

Posted on

Planuojant savo vestuves, vienas iš svarbiausių gaunamų patarimų yra samdyti fotografą. Ir mes nuoširdžiai sutinkame – jūsų fotografas užfiksuos nuotraukose kiekvieną smulkmeną, kuriai skyrėte tiek daug laiko, įamžins emocijas jūsų draugų ir šeimos veiduose, jums prisiekiant amžiną meilę.

Bet yra ir dar vienas žmogus, kurį galbūt praleidote. Jis užfiksuos svarbiausią jūsų gyvenime dieną ir pavers ją įsimintinu filmu – tai kinematografas. Pateikiame tris elementariausias priežastis, kodėl jums reikėtų įtraukti kinematogrą į savo šventės biudžetą.

Tvarkydami puslapį www.studioroyale.lt radome šį nuostabų pavyzdį, kodėl būtina pagalvoti ne tik apie fotografijas, bet…

Posted by Studio Royale on 2017 m. balandžio 21 d.

(daugiau…)

Kinematografas

10 priežasčių, kodėl kinematografas tiek kainuoja

Posted on

Taigi, 10 priežasčių, kodėl kinematografas nėra pigus. Pradėkime nuo to, kad mokate ne tik už galutinį produktą, bet ir už laiką, įrangą ir patirtį. Daugelis žmonių įsivaizduoja, kad kainuoja tik tas laikas, kurį operatorius praleidžia šventėje ir kiek tai kartų paspaudinėja įrašymo mygtuką. Bet tai toli nuo realybės. Tas darbas, kurį matote šventės metu yra tik dalelė viso to, ką turime padaryti. Tad šiek tiek detaliau apie tai, kas sudaro paslaugos kainą.

1. Laikas

Gali atrodyti, kad darbui skiriamas laikas tėra šventės metu (tokia diena paprastai trunka apie 17 val.; yra buvę, kad vestuvių diena truko net 20 valandų!). Be to laikas skiriamas atvykti į šventę, pasiruošti, bendrauti, atsakyti į klausimus ir suderinti paslaugas; perkelti medžiagą, ją surūšiuoti, paruošti, apdoroti (vien tai trunka apie savaitę-dvi), išsaugoti, įrašyti, pateikti ir t.t. Nekalbant apie laiką skirtą reklamai, priežiūrai ir tobulėjimui.

Filmavimas

(daugiau…)

Kinematografas

Kinematografas su fotoaparatu?

Posted on

Viename diskusijų forume, kuriame jaunosios ieško kinematografų, kilo diskusija apie tai, ar su fotoaparatu filmuojant nenukentės darbo kokybė. Šis klausimas kamuoja dar nemažą dalį žmonių, kai tuo tarpu, dar 2010 metais, režisierius Greg Yaitanes iš serialo “Daktaras Hausas” pirmą kartą kino istorijoje nufilmavo finalinę seriją fotoaparatu Canon 5D Mark2. Taigi, trumpai apie tai, kodėl vis daugiau kinematografų filmavimui naudojasi fotoaparatais.


(daugiau…)