InterviuStraipsniai

Vestuvinės mados salonas IVORY

Salonas “IVORY” vienintelis oficialus “PRONOVIAS Fashion Group” vestuvinių suknelių gamintojų linijų “San Patrick” ir “Avenue Diagonal”  atstovas Klaipėdoje. Kalbiname nuostabią salono vadovę ir mūsų nuotaką – Jekateriną.

Vestuvinės mados salonas "IVORY"

Papasakokite kaip susidomėjote vestuvinėmis suknelėmis?

Aplamai mada, kaip verslu, aš susidomėjau besimokant Rygoje, be pagrindinių verslo mokymų ten baigiau Bogomolov Image School, bet gavus įvaizdžio dizainerio diplomą, dėl kitų darbų jį teko atidėti į šoną. Kad žengsiu į mados verslą su vestuvinėmis suknelėmis tikrai negalvojau. Bet kadangi esu Klaipėdos patriotė, pastebėjau, kad čia labai trūksta stilingomis suknelėmis ir  kokybišku aptarnavimu pasižyminčio vestuvinių suknelių salono. Taip ir prasidėjo kelionės į Barseloną, kuri skaitoma vestuvinės mados sostine, įsigilinau į rinką ir štai dabar IVORY gyvuoja jau trečius metus.

Kokias sukneles siūlote ir kokiomis savybėmis pasižyminčios yra populiariausios?

Stengiamės  išpildyti visų savo klienčių norus, o jie tikrai labai įvairūs. Bet pagrinde, suknelės kurias siūlo IVORY salonas  yra pristatytos žymių vestuvinės mados namų, elegantiškos ir skoningos.

Suknelių prekybos ir nuomos salonų daug, tačiau ne visi traukia klientus. Kas būtina, kad atvykęs žmogus jaustųsi gerai ir suprastų, kad rado tai ko ieškojo?

Svarbu skirti pakankamai laiko kiekvienai nuotakai, kad suprasti jos norus ir poreikius, kokia bus vestuvių koncepcija ir dar daug subtilybių. Būtent dėl šių priežasčių mes visada prašome rezervuoti apsilankymo laiką iš anksto, kad be jokio spaudimo ir skubėjimo išsiaiškinti kokia gi būtent šios nuotakos svajonių suknelė.

Kokios suknelių tendencijos numatomos 2016-iems ir kaip jos keitėsi palyginus su praėjusiais metais?

2015 metais į madą atkeliavo sunkesni audiniai ir aiškios linijos, o 2016-ais metais ši tendecija paplito dar labiau ir dabar nuotakų pasaulyje karaliauja atlasas, sunkių ir prabangių audinių suknelės su kišenėmis. Linijų paprastumas, minimalistiniai papuošimai, elegancija, kišenės, nusegamas šleifas. Nuotakoms vertinančioms seksualumą ir paslaptingumą, reikėtų dairytis  prabangiais nėriniais dekoruotų ir moteriškas linijas paryškinančių siluetų. Tokių suknelių akcentu taps atvira, nėriniais puošta nugara. O štai, labai Lietuvos nuotakų pamėgtas tiulisnaujajame sezone užleidžia pozicijas. Tai nereiškia, kad tokios suknelės nėra madingos, bet vestuvinė mada turėdama savo ciklus, šiuo metu palieka tiulio sukneles antrame plane ir jų kitais metais bus sutinkama itin mažai. Bet vėl gi, labai daug kad priklauso nuo vestuvinių suknelių namų ir ten dirbančių dizainerių požiūrio.

SIVAKOFF photography
(nuotr. SIVAKOFF photography)

Ką verta žinoti būsimai nuotakai prieš apsilankant vestuvinių suknelių salone?

Patarimai nuo IVORY salono, kaip pasiruošti paieškoms ir rasti savo svajonių suknelę:

  • Apibrėžkite vestuvių koncepciją – būtent vieta, tema ar spalva gali lemti suknelės pasirinkimą;
  • Pasiruoškite, kad suknelės modelis, surastas internete gali netikti Jums. Bet jokiu būdu nenusiminkite – reiškia Jūsų laukia kita suknelė!
  • Sudarykite salonų, kuriuos norite aplankyti, sąrašą. Paskambinkite ir rezervuokite sau patogų laiką – taip busite užtikrinta, kad salone Jūsų lauks;
  • Geriausiai aplankyti ne daugiau 2-jų salonų per vieną dieną, nes Jums tikrai pakaks įspūdžių. Jau po antro matavimo Jums prireiks laiko viską ramiai apsvarstyti;
  • Matavimo metu, jeigu tai leidžia salono taisyklės, nusifotografuokite. Tai daroma dėl Jūsų patogumo ir tik tam,  kad vėliau prisimintumėte, kokias sukneles matavote. Nuoširdžiai patariame, nedarykite išvadų apie suknelę vien iš tų nuotraukų.  Tarp profesionalo nuotraukų ir nuotraukų, darytų telefonu yra didžiulis skirtumas;
  • Nebijokite pasimatuoti net ir Jums nepatinkančią suknelę. Kartais būtent tarp tokių suknelių slepiasi Jums labiausiai tinkanti. Geriau pasimatuoti ir tikrai atsisakyti tokio modelio, negu svarstyti vėliau, ar jis būtų tikęs;
  • Einant į pasimatymą su savo svajonių suknele kartu veskitės tikrai artimus žmones, kurie nuoširdžiai išsakys nuomonę ir padės Jums jaustis drąsiau;
  • Užsirašius pasimatymui su suknele, pasiimkite patogius batelius ir nusiteikite pasakai – šventė prasideda jau nuo pirmų matavimų!

Ar suknelių pasirinkimą lemia metų laikas, figūros tipas ar kitos ypatybės, apie kurias klientai gali nepagalvoti?

Būtinai reikia atsižvelgti į metų laiką, vestuvių ir ceremonijos vietą, pačių vestuvių tematiką ir koncepciją.  Turėjome atvejų, kai nuotakoms buvo privaloma atsižvelgti į jaunikio pasirinktą stilių.  O štai apie figūrų tipus galiu pasakyti, kad kažkiek atsižvelgti reikėtų, bet jeigu griežtai priskirsite save prie tam tikto tipo ir ieškosite tik tam tipui tinkančios suknelės, tai yra didžiulė tikimybė, kad galite tiesiog praeiti pro svajonių suknelę. Kiekviena mūsų nuotaka yra unikali, turinti savo figūros ypatumus, taigi šitoje vietoje nesutiksiu su patarimais apie figūros tipus.

Ką patartumėte jaunosioms, kad savo vestuvių dieną atrodytų stulbinančiai?

Banalu, bet neišradinėsiu dviračio – reikia būti pailsėjusiai ir nusiteikti  savo pasakiškai dienai. Visa kita- smulkmenos.

Ar turite savo idealią vestuvinę suknelę?

Man nėra idealios suknelės, yra tobulas nuotakos įvaizdis. Suknelė be pilno nuotakos įvaizdžio yra tik suknelė. Kai nuotaka suranda jai labai tinkančią suknelę, mes padedam priderinti detales, aksesuarus, aptariame makiažą, šukuoseną, vestuvių dieną jos akys blizga – štai tada mes galime matyti idealų įvaizdį, ir suknelė atrodo idealiai.

Eglė Pinikienė photography(nuotr. Eglė Pinikienė photography)

Ką galėtumėte palinkėti mūsų skaitytojams?

Jeigu skaitote šiuos patarimus, reiškia vestuvių tema Jums aktuali, taigi palinkėsiu mėgautis kiekviena pasiruošimo ir šventės akimirka. Ir aišku, linkiu, kad kiekviena nuotaka surastų savo svajonių suknelę!

Ačiū už pokalbį.

Vestuvinės mados salonas “IVORY”
www.ivory.lt