StraipsniaiVestuvių diena

Maža gudrybė: Hashtag’ai

Vestuvių dieną įamžina ne tik profesionalūs operatoriai ir fotografai, bet ir dešimtys ar net šimtai jūsų šventės svečių. Jei svečiam nedraudžiate socialiniuose tinkluose viešinti vestuvių dienos momentų (apie tai įspėkite kvietimuose), lengviausias būdas surasti visas jūsų nuotraukas ir vaizdo įrašus socialiniuose tinkluose – hashtag‘ų naudojimas.

Užrašas "meilė"

„Hashtag” yra raktažodis („#” simbolis + žodis), kuriuo yra susiejami komentarai (įrašai) ta pačia tema, tačiau iš skirtingų vartotojų. Socialiniai tinklai, tokie kaip “Facebook” ir „Twitter”, kiekvieną hashtag’ą konvertuoti į aktyvią nuorodą, kurią nuspaudus parodomi visi įrašai pagal tą raktažodį. Termino naudojimas pastaraisiais metais įgavo tokį pagreitį, jog Amerikos Dialekto Bendrija (angl. American Dialect Society) netgi įvardino „Hastag” kaip 2012-ųjų metų žodį.

Tad apie jūsų šventės unikalų hashtag’ą informuokite kvietimuose,  priminkite šventės dieną ir palike užrašą vakarinėje dalyje. Optimalu naudoti (su grotelėmis #) jūsų vardų + datos arba pavardės + datos kombinaciją, pvz. #BirutėJonas20150808 arba #Juonaičiai20150909

Taip, chaotišką nuotraukų ir vaizdo įrašų srautą galėsite ne tik matyti, bet ir su svečių pagalba, valdyti (pašalinti arba gauti originalą).

Tomas Aminovas © 2015-2017 StudioRoyale.lt